Les Tavernes

Radarkartta

Mikä sää on paikassa Les Tavernes

4°C
Enimmäkseen pilvinen

Auringonnousu

07:21

Auringonlasku

17:11

Tuntuu kuin

2°C

Kosteus

84%

Tuuli

9 km/h · SE

UV-indeksi

0

Pilvet

68%

Sademäärä 1h

0% · 0 mm

Paine

903 hPa

Kuuphase

· 8%

Tunnittainen ennuste

Sää
Lämpö
Sade 3h
Pilvet
Tuuli
Kosteus
UV-indeksi
Näkyvyys
la 7
09
4°C 2°C
68%
SE
9 km/h 13 km/h
84%
—
10.9 km
12
10°C 9°C
68%
SE
9 km/h 13 km/h
84%
2
11 km
15
10°C 8°C
68%
SE
9 km/h 13 km/h
84%
1
11.1 km
18
8°C 7°C
68%
SE
9 km/h 13 km/h
84%
—
11.3 km
21
7°C 5°C
68%
SE
9 km/h 13 km/h
84%
—
11.4 km
su 8
00
5°C 3°C
68%
S
9 km/h 13 km/h
84%
—
11.5 km
03
3°C 1°C
67%
S
8 km/h 12 km/h
83%
—
11.6 km
06
2°C -0°C
67%
S
8 km/h 12 km/h
83%
—
11.8 km
09
4°C 2°C
67%
S
8 km/h 12 km/h
83%
—
11.9 km
12
10°C 9°C
67%
S
8 km/h 12 km/h
83%
2
12 km
15
9°C 8°C
67%
S
8 km/h 12 km/h
83%
1
11.9 km
18
8°C 7°C
68%
S
8 km/h 12 km/h
83%
—
11.8 km
21
7°C 5°C
68%
S
8 km/h 12 km/h
83%
—
11.6 km
ma 9
00
5°C 3°C
68%
S
8 km/h 12 km/h
83%
—
11.5 km
03
3°C 1°C
68%
S
8 km/h 12 km/h
83%
—
11.4 km
06
2°C 0°C
69%
S
8 km/h 12 km/h
83%
—
11.3 km
09
4°C 2°C
69%
S
8 km/h 12 km/h
83%
—
11.1 km
12
10°C 8°C
69%
S
8 km/h 12 km/h
83%
2
11 km

Päivittäinen ennuste

lauantaina

marrask. 7

Lämpö 10° / 4°
Tuntuu kuin 9° / 2°
Sade 0% · 0 mm
Pilvet 68%
>Tuuli 9 – 13 km/h
Tuulen suunta SE - 135°
Kosteus 84%
Paine 903 hPa
UV-indeksi 2
Näkyvyys 10.9 km
Kuu 4%

sunnuntaina

marrask. 8

Lämpö 10° / 2°
Tuntuu kuin 9° / -0°
Sade 0% · 0 mm
Pilvet 67%
>Tuuli 8 – 13 km/h
Tuulen suunta S - 180°
Kosteus 84%
Paine 904 hPa
UV-indeksi 2
Näkyvyys 11.5 km
Kuu 1%

maanantaina

marrask. 9

Lämpö 10° / 2°
Tuntuu kuin 8° / 0°
Sade 0% · 0 mm
Pilvet 69%
>Tuuli 8 – 12 km/h
Tuulen suunta S - 180°
Kosteus 83%
Paine 904 hPa
UV-indeksi 2
Näkyvyys 11 km
Kuu 0%

tiistaina

marrask. 10

Lämpö 10° / 3°
Tuntuu kuin 9° / 0°
Sade 0% · 0 mm
Pilvet 70%
>Tuuli 8 – 12 km/h
Tuulen suunta S - 180°
Kosteus 84%
Paine 904 hPa
UV-indeksi 2
Näkyvyys 11 km
Kuu 1%

keskiviikkona

marrask. 11

Lämpö 10° / 3°
Tuntuu kuin 9° / -0°
Sade 88% · 4 mm
Pilvet 71%
>Tuuli 9 – 14 km/h
Tuulen suunta S - 180°
Kosteus 84%
Paine 904 hPa
UV-indeksi 2
Näkyvyys 11 km
Kuu 5%

torstaina

marrask. 12

Lämpö 10° / 2°
Tuntuu kuin 8° / -1°
Sade 0% · 0 mm
Pilvet 71%
>Tuuli 10 – 14 km/h
Tuulen suunta S - 180°
Kosteus 85%
Paine 905 hPa
UV-indeksi 2
Näkyvyys +10 km
Kuu 10%

perjantaina

marrask. 13

Lämpö 9° / 2°
Tuntuu kuin 7° / -1°
Sade 0% · 0 mm
Pilvet 76%
>Tuuli 10 – 15 km/h
Tuulen suunta S - 180°
Kosteus 85%
Paine 905 hPa
UV-indeksi 2
Näkyvyys +10 km
Kuu 17%

Les Tavernes sijaitsee Vaud, Sveitsi, korkeudessa 639m merenpinnasta (leveysaste: 46.55483, pituusaste: 6.81062). Paikallinen aikavyöhyke: UTC+1, CET (Europe/Zurich). Lähistön sijainnit: Oron-la-Ville (2 km). Palézieux (3 km). Savigny (5 km).

Weather data © OpenWeather