Cum este vremea în Mount Si Golf Course
4°C
Preponderent Înnorat
Răsărit
06:59
Apus
16:42
Se simte ca
2°C
Umiditate
91%
Vânt
8 km/h · S
Index UV
1
Noroi
80%
Precipitații 1h
0% · 0 mm
Presiune
950 hPa
Fază a Lunii
· 6%
Prognoză Orară
Vremea
Temp.
Precip. 3h
Noroi
Vânt
Umiditate
Index UV
Vizibilitate
sâm. 7
09
4°C 2°C
80%
S
8 km/h 11 km/h91%
1
11.6 km
12
8°C 6°C
79%
S
8 km/h 11 km/h91%
2
12 km
15
7°C 6°C
78%
S
8 km/h 11 km/h91%
—
12.4 km
18
6°C 5°C
78%
S
8 km/h 11 km/h91%
—
12.8 km
21
5°C 3°C
77%
S
8 km/h 11 km/h90%
—
13.1 km
dum. 8
00
3°C 1°C
77%
S
8 km/h 11 km/h90%
—
13.5 km
03
2°C -0°C
76%
S
8 km/h 11 km/h90%
—
13.9 km
06
2°C -1°C
75%
S
8 km/h 11 km/h90%
—
14.3 km
09
4°C 2°C
75%
S
8 km/h 11 km/h89%
1
14.6 km
12
8°C 6°C
74%
S
8 km/h 11 km/h89%
2
15 km
15
7°C 6°C
74%
S
8 km/h 11 km/h89%
—
14.9 km
18
6°C 5°C
74%
S
8 km/h 11 km/h89%
—
14.8 km
21
5°C 3°C
73%
S
8 km/h 11 km/h89%
—
14.6 km
lun. 9
00
3°C 1°C
73%
SE
8 km/h 11 km/h90%
—
14.5 km
03
2°C 0°C
73%
SE
7 km/h 11 km/h90%
—
14.4 km
06
2°C -0°C
73%
SE
7 km/h 11 km/h90%
—
14.3 km
09
4°C 2°C
72%
SE
7 km/h 11 km/h90%
1
14.1 km
12
8°C 6°C
72%
SE
7 km/h 11 km/h90%
2
14 km
Prognoză Zilnică
sâmbătă
nov. 7
Temp. 8° / 4°
Se simte ca 6° / 2°
Precip. 0% · 0 mm
Noroi 79%
>Vânt 8 – 11 km/h
Dir. Vânt S - 180°
Umiditate 91%
Presiune 950 hPa
Index UV 2
Vizibilitate 11.6 km
Lună 3%
duminică
nov. 8
Temp. 8° / 2°
Se simte ca 6° / -1°
Precip. 0% · 0 mm
Noroi 75%
>Vânt 8 – 11 km/h
Dir. Vânt S - 180°
Umiditate 90%
Presiune 950 hPa
Index UV 2
Vizibilitate 13.5 km
Lună 0%
luni
nov. 9
Temp. 8° / 2°
Se simte ca 6° / -0°
Precip. 0% · 0 mm
Noroi 72%
>Vânt 7 – 11 km/h
Dir. Vânt SE - 135°
Umiditate 90%
Presiune 951 hPa
Index UV 2
Vizibilitate 14 km
Lună 0%
marți
nov. 10
Temp. 7° / 2°
Se simte ca 6° / -0°
Precip. 0% · 0 mm
Noroi 75%
>Vânt 7 – 12 km/h
Dir. Vânt SE - 135°
Umiditate 91%
Presiune 952 hPa
Index UV 1
Vizibilitate +10 km
Lună 2%
miercuri
nov. 11
Temp. 8° / 2°
Se simte ca 6° / -0°
Precip. 98% · 8 mm
Noroi 85%
>Vânt 8 – 12 km/h
Dir. Vânt SE - 135°
Umiditate 91%
Presiune 952 hPa
Index UV 1
Vizibilitate 9.5 km
Lună 6%
joi
nov. 12
Temp. 8° / 2°
Se simte ca 6° / -0°
Precip. 100% · 12 mm
Noroi 90%
>Vânt 9 – 13 km/h
Dir. Vânt SE - 135°
Umiditate 90%
Presiune 951 hPa
Index UV 1
Vizibilitate 9 km
Lună 13%
vineri
nov. 13
Temp. 8° / 3°
Se simte ca 6° / 0°
Precip. 100% · 12 mm
Noroi 90%
>Vânt 9 – 13 km/h
Dir. Vânt SE - 135°
Umiditate 91%
Presiune 949 hPa
Index UV 1
Vizibilitate 8 km
Lună 20%
Mount Si Golf Course se află în Washington, Statele Unite ale Americii, la o altitudine de 130m deasupra nivelului mării (lat: 47.51844, lon: -121.79428). Fus orar local: UTC-8, PST (America/Los_Angeles). Locații apropiate: Snoqualmie (1 km). Snoqualmie Ridge Golf Course (2 km). North Bend (4 km).
Weather data © OpenWeather