Mountain View Golf Course

Mapa radarowa

Jaka jest pogoda w Mountain View Golf Course

14°C
Lekki deszcz

Wschód słońca

06:51

Zachód słońca

17:26

Odczuwalna

14°C

Wilgotność

75%

Wiatr

10 km/h · SE

Indeks UV

1

Chmury

56%

Opady 1h

66% · 0 mm

Ciśnienie

993 hPa

Faza Księżyca

· 6%

Prognoza godzinowa

Pogoda
Temp.
Opady 3h
Chmury
Wiatr
Wilgotność
Indeks UV
Widoczność
sob. 7
09
14°C —
66%1 mm
56%
SE
10 km/h 15 km/h
75%
1
11.1 km
12
22°C —
66%1 mm
56%
SE
10 km/h 15 km/h
75%
4
11 km
15
21°C —
66%1 mm
56%
SE
10 km/h 15 km/h
75%
2
10.9 km
18
19°C —
66%1 mm
55%
SE
10 km/h 15 km/h
75%
—
10.8 km
21
16°C —
49%0 mm
55%
SE
10 km/h 15 km/h
75%
—
10.6 km
niedz. 8
00
13°C —
16%0 mm
55%
SE
10 km/h 15 km/h
75%
—
10.5 km
03
11°C —
54%
SE
10 km/h 15 km/h
75%
—
10.4 km
06
9°C 8°C
54%
SE
10 km/h 15 km/h
75%
—
10.3 km
09
13°C —
53%
SE
10 km/h 15 km/h
75%
1
10.1 km
12
21°C —
53%
SE
10 km/h 15 km/h
75%
4
+10 km
15
20°C —
53%
SE
10 km/h 15 km/h
75%
1
10.1 km
18
18°C —
53%
SE
10 km/h 15 km/h
75%
—
10.3 km
21
15°C —
20%0 mm
53%
SE
10 km/h 15 km/h
74%
—
10.4 km
pon. 9
00
12°C —
60%1 mm
53%
SE
11 km/h 15 km/h
74%
—
10.5 km
03
9°C 8°C
80%1 mm
52%
SE
11 km/h 15 km/h
74%
—
10.6 km
06
8°C 6°C
80%1 mm
52%
SE
11 km/h 15 km/h
74%
—
10.8 km
09
12°C —
80%1 mm
52%
SE
11 km/h 15 km/h
73%
1
10.9 km
12
20°C —
80%1 mm
52%
SE
11 km/h 15 km/h
73%
4
11 km

Prognoza dzienna

sobota

lis 7

Temp. 22° / 14°
Odczuwalna 22° / 14°
Opady 66% · 2 mm
Chmury 56%
>Wiatr 10 – 15 km/h
Kier. wiatru SE - 135°
Wilgotność 75%
Ciśnienie 993 hPa
Indeks UV 4
Widoczność 10.6 km
Księżyc 3%

niedziela

lis 8

Temp. 21° / 9°
Odczuwalna 21° / 8°
Opady 20% · 0 mm
Chmury 53%
>Wiatr 10 – 15 km/h
Kier. wiatru SE - 135°
Wilgotność 75%
Ciśnienie 993 hPa
Indeks UV 4
Widoczność +10 km
Księżyc 1%

poniedziałek

lis 9

Temp. 20° / 8°
Odczuwalna 20° / 6°
Opady 80% · 3 mm
Chmury 52%
>Wiatr 11 – 15 km/h
Kier. wiatru SE - 135°
Wilgotność 74%
Ciśnienie 993 hPa
Indeks UV 4
Widoczność 10.5 km
Księżyc 0%

wtorek

lis 10

Temp. 19° / 8°
Odczuwalna 19° / 6°
Opady 87% · 4 mm
Chmury 53%
>Wiatr 10 – 15 km/h
Kier. wiatru SE - 135°
Wilgotność 75%
Ciśnienie 992 hPa
Indeks UV 3
Widoczność 12 km
Księżyc 2%

środa

lis 11

Temp. 19° / 7°
Odczuwalna 19° / 5°
Opady 92% · 5 mm
Chmury 56%
>Wiatr 10 – 16 km/h
Kier. wiatru S - 180°
Wilgotność 76%
Ciśnienie 991 hPa
Indeks UV 3
Widoczność 11 km
Księżyc 6%

czwartek

lis 12

Temp. 17° / 6°
Odczuwalna 17° / 4°
Opady 96% · 7 mm
Chmury 55%
>Wiatr 10 – 16 km/h
Kier. wiatru S - 180°
Wilgotność 76%
Ciśnienie 990 hPa
Indeks UV 3
Widoczność 11 km
Księżyc 12%

piątek

lis 13

Temp. 16° / 5°
Odczuwalna 16° / 2°
Opady 94% · 6 mm
Chmury 54%
>Wiatr 10 – 15 km/h
Kier. wiatru S - 180°
Wilgotność 73%
Ciśnienie 992 hPa
Indeks UV 3
Widoczność 12 km
Księżyc 19%

Mountain View Golf Course znajduje się w Karolina Północna, Stany Zjednoczone, na wysokości 223 m n.p.m. (szer.: 35.24291, dług.: -81.28369). Strefa czasowa: UTC-5, EST (America/New_York). Lokalizacje w pobliżu: Kings Mountain (5 km). Gastonia National Golf Course (4 km). South Gastonia (5 km).

Weather data © OpenWeather