Mountain View Golf Course
Hava durumu nasıl: Mountain View Golf Course
14°C
Hafif Yağmur
Gün Doğumu
06:51
Gün Batımı
17:26
Hissedilen
14°C
Nem
75%
Rüzgar
10 km/h · SE
UV İndeksi
1
Bulutlar
56%
Yağış 1h
66% · 0 mm
Basınç
993 hPa
Ay Evresi
· 6%
Saatlik Tahmin
Hava Durumu
Sıcaklık
Yağış 3h
Bulutlar
Rüzgar
Nem
UV İndeksi
Görüş Mesafesi
Cmt 7
09
14°C —
66%1 mm
56%
SE
10 km/h 15 km/h75%
1
11.1 km
12
22°C —
66%1 mm
56%
SE
10 km/h 15 km/h75%
4
11 km
15
21°C —
66%1 mm
56%
SE
10 km/h 15 km/h75%
2
10.9 km
18
19°C —
66%1 mm
55%
SE
10 km/h 15 km/h75%
—
10.8 km
21
16°C —
49%0 mm
55%
SE
10 km/h 15 km/h75%
—
10.6 km
Paz 8
00
13°C —
16%0 mm
55%
SE
10 km/h 15 km/h75%
—
10.5 km
03
11°C —
54%
SE
10 km/h 15 km/h75%
—
10.4 km
06
9°C 8°C
54%
SE
10 km/h 15 km/h75%
—
10.3 km
09
13°C —
53%
SE
10 km/h 15 km/h75%
1
10.1 km
12
21°C —
53%
SE
10 km/h 15 km/h75%
4
+10 km
15
20°C —
53%
SE
10 km/h 15 km/h75%
1
10.1 km
18
18°C —
53%
SE
10 km/h 15 km/h75%
—
10.3 km
21
15°C —
20%0 mm
53%
SE
10 km/h 15 km/h74%
—
10.4 km
Pzt 9
00
12°C —
60%1 mm
53%
SE
11 km/h 15 km/h74%
—
10.5 km
03
9°C 8°C
80%1 mm
52%
SE
11 km/h 15 km/h74%
—
10.6 km
06
8°C 6°C
80%1 mm
52%
SE
11 km/h 15 km/h74%
—
10.8 km
09
12°C —
80%1 mm
52%
SE
11 km/h 15 km/h73%
1
10.9 km
12
20°C —
80%1 mm
52%
SE
11 km/h 15 km/h73%
4
11 km
Günlük Tahmin
Cumartesi
Kas 7
Sıcaklık 22° / 14°
Hissedilen 22° / 14°
Yağış 66% · 2 mm
Bulutlar 56%
>Rüzgar 10 – 15 km/h
Rüzgar Yönü SE - 135°
Nem 75%
Basınç 993 hPa
UV İndeksi 4
Görüş Mesafesi 10.6 km
Ay 3%
Pazar
Kas 8
Sıcaklık 21° / 9°
Hissedilen 21° / 8°
Yağış 20% · 0 mm
Bulutlar 53%
>Rüzgar 10 – 15 km/h
Rüzgar Yönü SE - 135°
Nem 75%
Basınç 993 hPa
UV İndeksi 4
Görüş Mesafesi +10 km
Ay 1%
Pazartesi
Kas 9
Sıcaklık 20° / 8°
Hissedilen 20° / 6°
Yağış 80% · 3 mm
Bulutlar 52%
>Rüzgar 11 – 15 km/h
Rüzgar Yönü SE - 135°
Nem 74%
Basınç 993 hPa
UV İndeksi 4
Görüş Mesafesi 10.5 km
Ay 0%
Salı
Kas 10
Sıcaklık 19° / 8°
Hissedilen 19° / 6°
Yağış 87% · 4 mm
Bulutlar 53%
>Rüzgar 10 – 15 km/h
Rüzgar Yönü SE - 135°
Nem 75%
Basınç 992 hPa
UV İndeksi 3
Görüş Mesafesi 12 km
Ay 2%
Çarşamba
Kas 11
Sıcaklık 19° / 7°
Hissedilen 19° / 5°
Yağış 92% · 5 mm
Bulutlar 56%
>Rüzgar 10 – 16 km/h
Rüzgar Yönü S - 180°
Nem 76%
Basınç 991 hPa
UV İndeksi 3
Görüş Mesafesi 11 km
Ay 6%
Perşembe
Kas 12
Sıcaklık 17° / 6°
Hissedilen 17° / 4°
Yağış 96% · 7 mm
Bulutlar 55%
>Rüzgar 10 – 16 km/h
Rüzgar Yönü S - 180°
Nem 76%
Basınç 990 hPa
UV İndeksi 3
Görüş Mesafesi 11 km
Ay 12%
Cuma
Kas 13
Sıcaklık 16° / 5°
Hissedilen 16° / 2°
Yağış 94% · 6 mm
Bulutlar 54%
>Rüzgar 10 – 15 km/h
Rüzgar Yönü S - 180°
Nem 73%
Basınç 992 hPa
UV İndeksi 3
Görüş Mesafesi 12 km
Ay 19%
Mountain View Golf Course, Kuzey Karolina, Amerika Birleşik Devletleri'de, deniz seviyesinden 223m yükseklikte (enlem: 35.24291, boylam: -81.28369). Yerel saat dilimi: UTC-5, EST (America/New_York). Yakındaki Konumlar: Kings Mountain (5 km). Gastonia National Golf Course (4 km). South Gastonia (5 km).
Weather data © OpenWeather